• Haberler
  • Eczane Vitrin Uygulamaları
  • Medya
  • Ürün bilgi ve katalog
  • Eczane Satış Noktalarımız
  • Anket
  • Öneri - Şikayet
       
Dermokil
ANA SAYFA
Dermokil Hakkında
KURUMSAL
Yeni Dermokiller
YENİ ÜRÜNLER
Dermokil Avantajlar
KAMPANYALAR
Dermokil Ürünler
ÜRÜNLER
Dermokil Mucizesi
DERMOKIL'IN SIRRI
Ürünler ve Hizmetler
KULLANICI GÖRÜŞLERİ
Bize Ulaşın
İLETİŞİM
TR  
CİLT - YÜZ BAKIM ÜRÜNLERİ
YÜZ TEMİZLEME JELİ

 

 

ÜRÜN BİLGİSİ


Dermokil Xtreme ürünlerinin hammadde miktarları ve ürün içerikleri daha yoğun olarak hazırlanmıştır.

DERMOKİL YÜZ TEMİZLEME JELİ İÇERİK VE ETKİLERİ
- Neden sabun yerine jel?
Cilt bakımının en önemli aşaması cilt temizliğidir. Sabun cildi temizlerken cildin ihtiyacı olan ve cildi koruyan yağ ve nem tabakasının da fazlaca ciltten uzaklaşmasına neden olur. Cildi kurutur ve tahriş edebilir.

Jel ürünümüz sabun içermeyen özel formülü ile günlük cilt temizliğini cildi yıpratmadan daha yumuşak bir şekilde gerçekleştirir. Cildin yağ dengesini korumasına yardımcı olur. Durulanması çok kolay olduğu için kullanımı da çok rahat ve pratiktir.

- Yüz Temizleme Jelinin özellikleri nelerdir?
Su bazlı ve sabun içermeyen bir yüz temizleyicisidir. Fazla köpürmeden temizliği sağlar bu nedenle ciltten arındırılması çok kolaydır, kolay bir şekilde durulanır ve zaman kazandırır. Sivilce giderici özelliği bulunmaktadır. Akne ve sivilceli ciltlerde cilt temizliği için özellikle tavsiye edilir. Cilde pürüzsüz bir his verir.

Günlük yüz temizliği için idealdir. Pratik ambalajı kolay taşınabilir özellik ve kullanım kolaylığı sağlar.

- Yüz Temizleme Jeli Nasıl Kullanılır?
Her cilt tipine uygun olarak geliştirilmiştir. Sabah ve/veya akşam ıslak yüze fındık tanesinden biraz büyük bir miktar hafif masaj hareketleri ile bir iki dakika boyunca sürülür ve bol suyla durulanır.

- Yüz Temizleme Jelinin muhteviyatları ve etkileri nelerdir?
Aktif içerikler;

- Kil:
Tek başına veya diğer maddelerle karışık olarak kullanılan kil, her tür cildi temizler, sıkılaştırır ve besler, toksinleri cildin en derin tabakalarından dışarı çıkarır, çok amaçlı ve kullanımı son derece basittir. Kil cilt bakımında çok yönlü bir maddedir. Derin bir temizleyici olarak kil emme özelliği sebebiyle ciltte ve gözeneklerde biriken fazla yağı ve kiri epidermisin derinliklerinden çıkarır. Besleyici olarak kil, sağlıklı cildin devamlılığı için önemlidir. Temizleyici ve sıkılaştırıcı olarak etkilidir, ölü hücreleri peeling özelliği ile ciltten uzaklaştırır. Terapi kil, aynı zamanda antiseptik, anti iltihabik ve analjeziktir.

- Gliserin:
Çok iyi bir nemlendiricidir. Farma özellikli gliserin kullanılmaktadır. Cildi besleme ve yumuşatma, çatlak ve kurulukları giderme özelliğindedir.

- Allantoin:  İyileştirici, yatıştırıcı ve ciltte koruyucu özelliği vardır. Cilt tahrişlerinin iyileşmesine yardımcı olur.

- Papatya Özü:
  Sakinleştirici, gençleştirici ve yatıştırıcı özelliktedir. Cilt yumuşatma ve temizleme özelliği vardır.

- Zeytin Yağı Esteri:
Çok iyi bir nemlendirici ve geri yağlandırıcıdır. Cilt tarafından kolay emilir. Cildi yumuşatır ve pürüzsüzlük verir. Ciltte koruyucu ve iritasyon önleyici olarak görev yapar.

Yukarıdaki özel aktif içerikler dışında formülündeki diğer tamamlayıcı hammaddeler ürüne özellik katmaktadır.

Ürünümüz bay ve bayan kullanımı için uygundur.

    
 
      CİLT - YÜZ BAKIM ÜRÜNLERİ GERİ DÖN