• Haberler
  • Eczane Vitrin Uygulamaları
  • Medya
  • Ürün bilgi ve katalog
  • Eczane Satış Noktalarımız
  • Anket
  • Öneri - Şikayet
       
Dermokil
ANA SAYFA
Dermokil Hakkında
KURUMSAL
Yeni Dermokiller
YENİ ÜRÜNLER
Dermokil Avantajlar
KAMPANYALAR
Dermokil Ürünler
ÜRÜNLER
Dermokil Mucizesi
DERMOKIL'IN SIRRI
Ürünler ve Hizmetler
KULLANICI GÖRÜŞLERİ
Bize Ulaşın
İLETİŞİM
TR  
CİLT - YÜZ BAKIM ÜRÜNLERİ
YÜZ VE MAKYAJ TEMİZLEME SÜTÜ

 

 

ÜRÜN BİLGİSİ


Dermokil Xtreme ürünlerinin hammadde miktarları ve ürün içerikleri daha yoğun olarak hazırlanmıştır.

DERMOKİL YÜZ VE MAKYAJ TEMİZLEME SÜTÜ İÇERİK VE ETKİLERİ
- Cilt temizleme sütü nedir?
Sabun ve su kullanmadan cilt temizliğini sağlamak için geliştirilen alternatif bir yöntemdir. Su, temizleme jeli ya da sabun benzeri temizleyicilerin kullanılamayacağı ortamlarda pratik ve etkili kullanım sağlar. Kremsi yapıdadır. Makyajı, yağı ve kiri çözme özellikleri bulunur, bu nedenle hem günlük yüz temizliğinde hem de makyaj temizliğinde kullanılır.

- Yüz ve Makyaj Temizleme Sütünün özellikleri nelerdir?
Her cilt tipine uygun olarak formüle edilmiştir. Suda çıkmayan (waterproof) makyaj temizliğinde de etkili bir temizleme sütüdür. Bütün günün sonunda ciltte biriken makyaj kalıntıları, kir, toz ve fazla yağı içerisindeki çözücü ajanlar sayesinde etkili bir şekilde temizler. Göz makyajında da kullanılır. İçerisindeki yağ asitleri ile cilt yenilenmesine yardımcı olur. Cilt temizliği yanında nemlendirme de sağlar, cilde elastikiyet kazandırır. Durulama gerektirmez

-Yüz ve Makyaj Temizleme Sütü Nasıl Kullanılır?
Bir miktar temizleme sütü pamuk üzerine sıkılır. Cilt, süt tatbik edilmiş pamukla dairesel hareketlerle temizlenir. Gerekirse işlem tekrarlanır. Günün istenilen her saatinde uygulanabilir.

-Yüz ve Makyaj Temizleme Sütünün muhteviyatları ve etkileri nelerdir?
Aktif içerikler;

- Kil;
Tek başına veya diğer maddelerle karışık olarak kullanılan kil, her tür cildi temizler, sıkılaştırır ve besler, toksinleri cildin en derin tabakalarından dışarı çıkarır, çok amaçlı ve kullanımı son derece basittir. Kil cilt bakımında çok yönlü bir maddedir. Derin bir temizleyici olarak kil emme özelliği sebebiyle ciltte ve gözeneklerde biriken fazla yağı ve kiri epidermisin derinliklerinden çıkarır. Besleyici olarak kil, sağlıklı cildin devamlılığı için önemlidir. Temizleyici ve sıkılaştırıcı olarak etkilidir, ölü hücreleri peeling özelliği ile ciltten uzaklaştırır. Terapi kil, aynı zamanda antiseptik, anti iltihabik ve analjeziktir.

-Gliserin; Çok iyi bir nemlendiricidir. Farma özellikli gliserin kullanılmaktadır. Cildi besleme ve yumuşatma, çatlak ve kurulukları giderme özelliğindedir.

-Shea Yağı; Etkili bir nemlendiricidir. Anti enflamatuar (iltihap önleyici)özelliği vardır. Sivilce, kuru deri, cilt lekeleri, çatlak, kırışıklık ve tahriş gibi sorunların giderilmesinde yardımcı olur. Güneş koruyucu özelliği bulunur.

-Kayısı Çekirdeği Yağı; Nemlendirme, canlılık ve parlaklık verir. A vitamini içerir (a vitamini cildi gençleştirici, kırışık ve lekeleri yok edici özelliğe sahiptir.) Kalsiyum, magnezyum ve beta karoten içerir bu sayede özellikle cilt yaşlanmaları, cilt lekeleri ve cilt kırışıklıkları gibi cilt sorunlarına iyi gelmektedir. Cilt temizleme özelliği bulunur.

Yukarıdaki özel aktif içerikler dışında formülündeki diğer tamamlayıcı hammaddeler ürüne özellik katmaktadır.

-Uyarılar; Göz makyajı temizliğinde göz içine temasından sakının.
    
 
      CİLT - YÜZ BAKIM ÜRÜNLERİ GERİ DÖN