• Haberler
  • Medya
  • Ürün bilgi ve katalog
  • Anket
        
Dermokil
ANA SAYFA
Dermokil Hakkında
KURUMSAL
Dermokil Avantajlar
KAMPANYALAR
Dermokil Ürünler
ÜRÜNLER
Dermokil Mucizesi
DERMOKIL'IN SIRRI
Ürünler ve Hizmetler
KULLANICI GÖRÜŞLERİ
Bize Ulaşın
İLETİŞİM
TR  
EL VE VÜCUT BAKIM ÜRÜNLERİ
VÜCUT BAKIM MASKESİ

 

 

ÜRÜN BİLGİSİ


Düzenli kullanıldığında ve masaj yaparak uygulandığında selülit görüntüsünde azalma sağlar. Kilin içinde bulunan magnezyum, potasyum, kalsiyum, sülfatlı bileşikler ile birlikte az bulunan elementler (lityum, stronsiyum, iyot, selenyum, krom ve çinko) cildin temizlenmesi ve canlandırılması için yararlıdır. Özellikle omuz ve sırt bölgesinde oluşan sivilcelerin giderilmesine ve topuk çatlaklarının düzelmesine yardımcı olur. Ayrıca kil, cildi besler, sıkılaştırarak güçlendirir; sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüm kazandırdığı gibi cildin mineral  dengesini korumasına yardımcı olur.
Kullanım: Dermokil Vücut Bakım Maskesi vücuda kalın bir tabaka halinde uygulanır, 15 dk bekledikten sonra ılık su ile durulanır. Daha iyi bir vücut bakımı için maskenin arkasından, kurulandıktan sonra Dermokil Vücut Losyonunu kullanabilirsiniz.
İçindekiler
Aqua, clay, glycerin, chamomille recutita extract, calendula officinalis extract, rosmarinus officinalis extract, polysorbate-20, parfum, tocopheryl acetate, xanthan gum, salycilyc acid, methylisothiazolinone,
methylchloroisothiazolinone, benzyl alcohol.

    
 
      EL VE VÜCUT BAKIM ÜRÜNLERİ GERİ DÖN