• Haberler
  • Medya
  • Ürün bilgi ve katalog
  • Anket
        
Dermokil
ANA SAYFA
Dermokil Hakkında
KURUMSAL
Dermokil Avantajlar
KAMPANYALAR
Dermokil Ürünler
ÜRÜNLER
Dermokil Mucizesi
DERMOKIL'IN SIRRI
Ürünler ve Hizmetler
KULLANICI GÖRÜŞLERİ
Bize Ulaşın
İLETİŞİM
TR  
CİLT - YÜZ BAKIM ÜRÜNLERİ
MASKE 45+
NORMAL ve KARMA CİLTLER  |  KURU ve HASSAS CİLTLER  |  YAĞLI CİLTLER

 

 

Yeditepe Üniversitesi Kozmetik Araştırma Merkezinde test edilen Dermokil Special Kil Etkili Temizleyici Bakım Maskesi ürünün 10 dakikalık uygulaması sonuçlarına göre 10. dakika sonunda "güçlü etkili (sebum düzeyini belirgin azalttığı, pH düzeyini ideal düzeye yaklaştırdığı, nem miktarını artırdığı ve siyah nokta oluşumuna yol açan porları azalttığı) "ispatlanmıştır.

ÜRÜN BİLGİSİ


Normal ve karma ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Cildin renk tonunu açarak lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Kan dolaşımını hızlandırarak cildi yeniler, multi vitamin kompleksi ve at kestanesi özü ile kırışık önleyici özellik sağlar. Sarı kil ile gözenekleri temizler ve uzun süreli ferahlık hissi uyandırır.

Kullanım: Temiz yüze bir tabaka halinde tatbik edilmeli, göz ve çevresi bu uygulamadan korunmalıdır. Yüze uygulandıktan yaklaşık 10 dk sonra ılık su ile yıkanıp cilt temizlenmelidir. Bu uygulama cilt ihtiyacına göre haftada 1-2 defa tekrarlanabilir. Hassas ciltlerde maske ince bir tabaka halinde uygulanıp bekleme süresi kısaltılmalıdır. Tam bir cilt bakımı için maskeden sonra cilt tipine uygun tonik ve arkasından nemlendirici kullanılmasını öneririz.

Uyarı: Maskenin yıkanarak temizlenmesinden sonra geçici bir kızarıklık olabilir, bu doğal bir etkidir.
Şayet çok rahatsız ediciyse maskenin bekleme süresi kısaltılabilir. Uygulama yaptıktan sonra aşırı kaşıntı ve batma hissi oluyorsa bekletmeden yıkamanızı öneririz. Maske göze temas ederse bol su ile yıkayınız.

İçindekiler
Aqua, clay, glycerin, glyceryl stearate, calcium carbonate, titanium dioxide, europaea (olive) fruit oil, hamamelis virginiana (witch hazel) extract, phenoxyethanol , ethylhexylglycerin, lactococcus ferment extract, peg-35 castor oil, polysobate 20, aesculus hippocastanum (horse chestnut) seed extract, retinyl palmitate, tocopherol, inositol, calcium pantothenate, linoleic acid, biotin, citric acid, allantoin, parfum, xanthan gum, menthol.


    
 
      CİLT - YÜZ BAKIM ÜRÜNLERİ GERİ DÖN